Ultima oră
Trafic rutier blocat pe sensul Focșani-Vidra, în afara Boloteștiului, din cauza unei autoutilitare cu defecțiuni
6 nov 2020
1495 vizualizări
IPJ Vrancea - 6 noiembrie, ora 17.07: Polițiștii rutier intervin pe D.N. 2D, km 27 + 150 m, in afara localitatii Bolotesti, unde traficul este blocat pe sensul de mers Focsani catre Vidra, din cauza unei defecțiuni a unei autoutilitare.
În zona se circulă alternativ, pe un sens, iar polițiștii rutieri dirijează traficul.
Ziarul de Vrancea nu este responsabil juridic pentru conţinutul textelor din comentariile de mai jos. Responsabilitatea pentru mesajele dumneavoastra vă revine în exclusivitate.
Ziarul de Vrancea doreste ca acest site sa fie un spatiu al discutiilor civilizate, al comentariilor de bun simt. Din acest motiv, cei care posteaza comentarii la articole trebuie sa respecte urmatoarele reguli:
1. Sa se refere doar la articolul la care posteaza comentarii.
2. Sa foloseasca un limbaj civilizat, fara injurii, calomnii, comentarii antisemite, xenofobe sau rasiste.
3. Sunt interzise atacurile la adresa autorilor, daca acestea nu au legatura cu textul.
4. Username-ul sa nu fie nume de personalitati ale vietii publice sau parodieri ale acestora.
Autorul unui articol poate fi criticat pentru eventuale greseli, incoerenta, lipsa de documentare etc.
Nerespectarea regulilor mentionate mai sus va duce la stergerea comentariilor, fara avertisment si fara explicatii.
Abaterile repetate vor avea drept consecinta interdictia accesului la aceasta facilitate a site-ului.