Meciuri cu goluri multe la Cupa Fair-play la minifotbal

26 dec 2012 743 vizualizări
La Sala Polivalentă a avut loc o nouă etapă a Cupei Fair-Play la minifotbal. Partidele rundei a doua au adus multe goluri

Finanţele au condus cu 2-0 în faţa celor de la GS Mobile, dar au pierdut în cele din urmă cu 3-2. Finanţiştii au ratat multe ocazii, chiar şi cu poarta goală. Poliţia a avut 3-0 în partida cu Trust LF, dar a fost egalată după pauză. Apoi, poliţiştii au marcat patru goluri şi au obţinut o victorie normală avand în vedere valoarea echipei. Campioana ediţiei precedente a avut emoţii multe în partida cu Pinola. Formaţia din urmă a condus aproape tot meciul, cu 1-0, 2-1 şi 4-2 cu zece minute înainte de final. Hunters a revenit şi a caştigat în ultimul minut de joc. Soveja nu a avut nicio emoţie în partida cu Teomax. (Dan CHIRIAC)