Programul returului Diviziei C la fotbal (seria a 2-a)
Etapa a 14-a (vineri, 18 martie)
Olimpia Rm. Sarat - Energia Vulturu
Oil Terminal Constanta - Farul II Constanta
Petrolul Braila - Aurora 23 August
Portul Constanta - Foresta Nehoiu
CSM Medgidia - Partener Slobozia
Petrolul Berca - Junkers Galati
Dunarea Calarasi - Star Corola Movila Miresii 3 - 0
Etapa a 15-a (vineri, 25 martie)
Energia Vulturu - Oil Terminal Constanta
Farul II Constanta - Petrolul Braila
Aurora 23 August - Portul Constanta
Foresta Nehoiu - CSM Medgidia
Partener Slobozia - Petrolul Berca
Junkers Galati - Dunarea Calarasi
Star Corola Movila Miresei - Olimpia Rm. Sarat 0- 3
Etapa a 16-a (vineri, 1 aprilie)
Petrolul Braila - Energia Vulturu
Dunarea Calarasi - Olimpia Rm. Sarat
Portul Constanta - Farul II Constanta
CSM Medgidia - Aurora 23 August
Petrolul Berca - Foresta Nehoiu
Junkers Galati - Partener Slobozia
Oil Terminal Constanta - Star Corola Movila Miresei 3 - 0
Etapa a 17-a (vineri, 8 aprilie)
Energia Vulturu - Portul Constanta
Olimpia Rm. Sarat - Oil Terminal Constanta
Farul II Constanta - CSM Medgidia
Aurora 23 August - Petrolul Berca
Foresta Nehoiu - Junkers Galati
Partener Slobozia - Dunarea Calarasi
Star Corola Movila Miresei - Petrolul Braila 0 - 3
Etapa a 18-a (vineri, 15 aprilie)
CSM Medgidia - Nisprod Energia Vulturu
Dunarea Calarasi - Oil Terminal Constanta
Petrolul Braila - Olimpia Rm. Sarat
Petrolul Berca - Farul II Constanta
Junkers Galati - Aurora 23 August
Partener Slobozia - Foresta Nehoiu
Star Corola Movila Miresei - Petrolul Braila 0 - 3
Etapa a 19-a (vineri, 22 aprilie)
Energia Vulturu - Petrolul Berca
Oil Terminal Constanta - Petrolul Braila
Olimpia Rm. Sarat - Portul Constanta
Farul II Constanta - Junkers Galati
Aurora 23 August - Partener Slobozia
Foresta Nehoiu - Dunarea Calarasi
Star Corola Movila Miresei - CSM Medgidia 0 - 3
Etapa a 20-a (vineri, 29 aprilie)
Junkers Galati - Energia Vulturu
Petrolul Braila - Dunarea Calarasi
Portul Constanta - Oil Terminal Constanta
CSM Medgidia - Olimpia Rm. Sarat -
Partener Slobozia - Farul II Constanta
Foresta Nehoiu - Aurora 23 August
Petrolul Berca - Star Corola Movila Miresei 3 - 0
Etapa a 21-a (vineri, 6 mai)
Energia Vulturu - Partener Slobozia
Petrolul Braila - Portul Constanta
Oil Terminal Constanta - CSM Medgidia
Olimpia Rm. Sarat - Petrolul Berca
Farul II Constanta - Foresta Nehoiu
Dunarea Calarasi - Aurora 23 August
Star Corola Movila Miresei - Junkers Galati 0 - 3
Etapa a 22-a (vineri, 13 mai)
Foresta Nehoiu - Energia Vulturu
Portul Constanta - Dunarea Calarasi
CSM Medgidia - Petrolul Braila
Petrolul Berca - Oil Terminal Constanta
Junkers Galati - Olimpia Rm. Sarat
Aurora 23 August - Farul II Constanta
Partener Slobozia - Star Corola Movila Miresei 3 - 0
Etapa a 23-a (vineri, 20 mai)
Energia Vulturu - Aurora 23 August
Portul Constanta - CSM Medgidia
Petrolul Braila - Petrolul Berca
Oil Terminal Constanta - Junkers Galati
Olimpia Rm. Sarat - Partener Slobozia
Dunarea Calarasi - Farul II Constanta
Star Corola Movila Miresei - Foresta Nehoiu 0 - 3
Etapa a 24-a (vineri, 27 mai)
Farul II Constanta - Energia Vulturu
CSM Medgidia - Dunarea Calarasi
Petrolul Berca - Portul Constanta
Junkers Galati - Petrolul Braila
Partener Slobozia - Oil Terminal Constanta
Foresta Nehoiu - Olimpia Rm. Sarat -
Aurora 23 August - Star Corola Movila Miresei 3 - 0
Etapa a 25-a (vineri, 3 iunie)
Dunarea Calarasi - Energia Vulturu
CSM Medgidia - Petrolul Berca
Portul Constanta - Junkers Galati
Petrolul Braila - Partener Slobozia
Oil Terminal Constanta - Foresta Nehoiu
Olimpia Rm. Sarat - Aurora 23 August
Star Corola Movila Miresei - Farul II Constanta 0 - 3
Etapa a 26-a (vineri, 10 iunie)
Petrolul Berca - Dunarea Calarasi
Junkers Galati - CSM Medgidia
Partener Slobozia - Portul Constanta
Foresta Nehoiu - Petrolul Braila
Aurora 23 August - Oil Terminal Constanta
Farul II Constanta - Olimpia Rm. Sarat
Energia Vulturu - Star Corola Movila Miresei 3 - 0
u Star Corola Movila Miresei s-a retras la finele turului si va pierde toate jocurile din retur cu 3 - 0.