Social
AJOFM organizează Bursa Generală a Locurilor de Muncă
13 mar 2017
1259 vizualizări
Agenția Județeană pentru Ocuparea Forței de Muncă (AJOFM) Vrancea va organiza pe 7 aprilie Bursa Generală a Locurilor de Muncă.
Bursa va avea loc în Focșani și Adjud, începând cu ora 9.00. La Focșani evenimentul se va desfășura la Sala Balada a Ansamblului Folcloric ”Țara Vrancei”, iar la Adjud la Cantina Primăriei. La bursă au fost chemați agenți economici care au disponibile locuri de muncă și se află în căutarea unor persoane care să le ocupe. (M. B.)
Ziarul de Vrancea nu este responsabil juridic pentru conţinutul textelor din comentariile de mai jos. Responsabilitatea pentru mesajele dumneavoastra vă revine în exclusivitate.
Ziarul de Vrancea doreste ca acest site sa fie un spatiu al discutiilor civilizate, al comentariilor de bun simt. Din acest motiv, cei care posteaza comentarii la articole trebuie sa respecte urmatoarele reguli:
1. Sa se refere doar la articolul la care posteaza comentarii.
2. Sa foloseasca un limbaj civilizat, fara injurii, calomnii, comentarii antisemite, xenofobe sau rasiste.
3. Sunt interzise atacurile la adresa autorilor, daca acestea nu au legatura cu textul.
4. Username-ul sa nu fie nume de personalitati ale vietii publice sau parodieri ale acestora.
Autorul unui articol poate fi criticat pentru eventuale greseli, incoerenta, lipsa de documentare etc.
Nerespectarea regulilor mentionate mai sus va duce la stergerea comentariilor, fara avertisment si fara explicatii.
Abaterile repetate vor avea drept consecinta interdictia accesului la aceasta facilitate a site-ului.