Ce clase de la ce școli din județul Vrancea își desfășoară cursurile online, conform IȘJ
Inspectoratul Școlar Județean (IȘJ) Vrancea face public programul unităților de învățământ / clasele suspendate urmare a Ordinului Ministerului Educației nr. 5.338 din 1 octombrie 2021. Ultima actualizare: 06 octombrie 2021, ora 15.00
Nr. crt | UNITATEA DE ÎNVĂŢĂMÂNT | Formațiuni de studiu cu activitate online ca urmare a existenţei cazurilor de covid 19 | Perioada de funcţionare online |
1 | Şcoala Gimnazială „Ion Basgan” Focşani | Grădiniţa PP 4- grupa mare – C | 24.09.2021-07.10.2021 |
2 | Şcoala Gimnazială „Ion Basgan” Focşani | a V-a D | 29.09.2021-10.10.2021 |
3 | Şcoala Gimnazială „Duiliu Zamfirescu” Focşani | A VIII-a A | 25.09.2021-08.10.2021 |
4 | Şcoala Gimnazială „Duiliu Zamfirescu” Focşani | I D | 30.09.2021-13.10.2021 |
5 | Şcoala Gimnazială „Duiliu Zamfirescu” Focşani | a II-a B | 30.09.2021-13.10.2021 |
6 | Şcoala Gimnazială „Duiliu Zamfirescu” Focşani | a VIII-a C | 29.09.2021-12.10,2021 |
7 | Şcoala Gimnazială „Duiliu Zamfirescu” Focşani | a VII-a B | 25.09.2021-08.10.2021 |
8 | Şcoala Gimnazială „Duiliu Zamfirescu” Focşani | a VIII-a B | 30.09.2021-13.10.2021 |
9 | Școala Gimnazială ,,Oana Diana Renea” Focșani | Cls preg B | 30.09.2021-13.10.2021 |
10 | Școala Gimnazială ,,Oana Diana Renea” Focșani | I A | 28.09.2021-11.10.2021 |
11 | Școala Gimnazială ,,Oana Diana Renea” Focșani | Cls preg A | 04.10.2021-17.10.2021 |
12 | Școala Gimnazială ,,Oana Diana Renea” Focșani | a-VII-a A | 04.10.2021-17.10.2021 |
13 | Școala Gimnazială „Nicolae Iorga” Focșani | a III-a B | 23.09.2021-06.10.2021 |
14 | Școala Gimnazială „Nicolae Iorga” Focșani | a VII-a C | 28.09.2021-11.10.2021 |
15 | Școala Gimnazială „Nicolae Iorga” Focșani | a III a A | 04.10.2021-17.10.2021 |
16 | Școala Gimnazială „Nicolae Iorga” Focșani | a VII a A | 04.10.2021-17.10.2021 |
17 | Școala Gimnazială „Alexandru Vlahuță” Focșani | a VI-a A | 27.09.2021-10.10.2021 |
18 | Școala Gimnazială „Alexandru Vlahuță” Focșani | a VII-a A | 06-19.10.2021 |
19 | Școala Gimnazială „Ștefan cel Mare” Focșani | a VIII-a B | 30.09.2021-13.10.2021 |
20 | Școala Gimnazială „Ștefan cel Mare” Focșani | a VII-a D | 06-19.10.2021 |
21 | Școala Gimnazială „Ștefan cel Mare” Focșani | a VI-a C | 04.10-17.10.2021 |
22 | Școala Gimnazială Nr.1 Șindrilari – Reghiu | I | 26.09.2021-09.10.2021 |
23 | Școala Gimnazială Golești | Grădiniţa PP | 23.09.2021-06.10.2021 |
24 | Școala Gimnazială Vînători – Mirceștii Noi | 9 clase – integral online | 30.09.2021-13.10.2021 |
25 | Școala Gimnazială Urechești | Grupa mică şi mijlocie | 04.10.2021-17.10.2021 |
26 | Școala Gimnazială „Ionel Sîrbu” Ciorăști | Grădiniţa cu PN | 04.10.2021-17.10.2021 |
27 | Școala Gimnazială „Alexandru Vlahuță” Gugești | Grupa mică | 01.10.2021-14.10.2021 |
28 | Școala Gimnazială „Alexandru Vlahuță” Gugești | Grupa mare | 01.10.2021-14.10.2021 |
29 | Școala Gimnazială „Alexandru Vlahuță” Gugești | a VII-a | 29.09.2021-12.10.2021 |
30 | Școala Gimnazială „Emil Atanasiu” Garoafa | a IV-a | 04.10-17.10.2021 |
31 | Școala Gimnazială „Emil Atanasiu” Garoafa | a V-a | 04.10-17.10.2021 |
32 | Școala Gimnazială „Emil Atanasiu” Garoafa | I | 04-17.10.2021 |
33 | Școala Gimnazială „Emil Atanasiu” Garoafa | a VIII-a | 06-19,10.2021 |
34 | Școala Gimnazială Găgești | Grădinița cu PN Găgești | 04-17.10.2021 |
35 | Școala Gimnazială „Simion Mehedinți” Soveja | a VIII-a | 04.10-17.10.2021 |
36 | Școala Gimnazială „Prof. M. Sîmbotin” Cârligele | a II-a | 06-19.10.2021 |
37 | Colegiul Național „Unirea” Focșani | a XI-a G | 24.09.2021-07.10.2021 |
38 | Colegiul Național „Unirea” Focșani | a XII-a E | 28.09.2021-11.10.2021 |
39 | Colegiul Național „Unirea” Focșani | a VI-a B | 29.09.2021-12.10.2021 |
40 | Colegiul Național „Unirea” Focșani | a XII-a D | 01-14.10.2021 |
41 | Colegiul Național „Unirea” Focșani | a XII-a B | 05-18.10.2021 |
42 | Colegiul Național „Unirea” Focșani | a XI-a | 05-18.10.2021 |
43 | Colegiul Național „Al. I. Cuza” Focșani | a XII-a C | 23.09.2021-06.10.2021 |
44 | Colegiul Național „Al. I. Cuza” Focșani | a X-a F | 27.09.2021-10.10.2021 |
45 | Colegiul Național „Al. I. Cuza” Focșani | a XI-a F | 27.09.2021-10.10.2021 |
46 | Colegiul Național „Al. I. Cuza” Focșani | a V-a B | 29.09.2021-12.10.2021 |
47 | Colegiul Tehnic „Ion Mincu” Focșani | a X-a D | 27.09.2021-10.10.2021 |
48 | Colegiul Tehnic „Ion Mincu” Focșani | a IX-a B | 04.10.2021-17.10.2021 |
49 | Colegiul Tehnic „Edmond Nicolau” Focșani | a IX-a B | 30.09.2021-13.10.2021 |
50 | Colegiul Tehnic „Edmond Nicolau” Focșani | a XI-a E | 28.09.2021-09.10.2021 |
51 | Colegiul Tehnic „Edmond Nicolau” Focșani | a X-a D | 22.09-05.10.2021 |
52 | Colegiul Economic „Mihail Kogălniceanu” Focșani | a IX-a A | 27.09.2021-11.10.2021 |
53 | Colegiul Economic „Mihail Kogălniceanu” Focșani | a XI-a B | 30.09.2021-13.10.2021 |
54 | Colegiul Economic „Mihail Kogălniceanu” Focșani | a XI-a E | 29.09.2021-13.10.2021 |
55 | Colegiul Economic „Mihail Kogălniceanu” Focșani | a IX-a D | 30.09.2021-13.10.2021 |
56 | Colegiul Economic „Mihail Kogălniceanu” Focșani | a XII-a G | 04.10.2021-17.10.2021 |
57 | Colegiul Economic „Mihail Kogălniceanu” Focșani | a X-a A | 06-19.10.2021 |
58 | Colegiul Economic „Mihail Kogălniceanu” Focșani | A IX-a E | 30.09 – 14.10.2021 |
59 | Colegiul Tehnic „Gheorghe Asachi” Focșani | a X-a A | 27.09.2021-10.10.2021 |
60 | Colegiul Tehnic „Gheorghe Asachi” Focșani | a IX-a A | 04-18.10.2021 |
61 | Liceul de Artă „Gheorghe Tattarescu” Focșani | a XI-a D | 27.09.2021-10.10.2021 |
62 | Liceul de Artă „Gheorghe Tattarescu” Focșani | a VIII-a | 27.09.2021-10.10.2021 |
63 | Liceul de Artă „Gheorghe Tattarescu” Focşani | a V-a | 04-17.10.2021 |
64 | Liceul de Artă „Gheorghe Tattarescu” Focşani | a VI-a | 04-17.10.2021 |
65 | Liceul cu Program Sportiv Focșani | a XII-a C | 23.09.2021-06.10.2021 |
66 | Colegiul Național „Emil Botta” Adjud | a XI-a D | 29.09.2021-12.10.2021 |
67 | Colegiul Național „Emil Botta” Adjud | a XI-a C | 01-14.10.2021 |
68 | Colegiul Național „Emil Botta” Adjud | a VII-a A | 04-17.10.2021 |
69 | Colegiul Național „Emil Botta” Adjud | a X-a D | 04-17.10.2021 |
70 | Colegiul Național „Emil Botta” Adjud | a IX-a A | 06-19.10.2021 |
71 | Colegiul Național „Emil Botta” Adjud | a VIII-a A | 06-19.10.2021 |
72 | Liceul Tehnologic „Al. I. Cuza” Panciu | Grădiniţa PP-Crucea | 27.09.2021-10.10.2021 |
73 | Liceul Tehnologic „Al. I. Cuza” Panciu | a XI-a A | 28.09.2021-11.10.2021 |
74 | Liceul Teoretic „Ioan Slavici” Panciu | a XI-a C | 30.09.2021-13.10.2021 |
75 | Liceul Teoretic „Ioan Slavici” Panciu | a VII-a | 01-14.10.2021 |
76 | Liceul Teoretic „Duiliu Zamfirescu” Odobești | a V-a C | 28.09.2021-11.10.2021 |
77 | Liceul Teoretic „Duiliu Zamfirescu” Odobești | a VIII-a A | 28.09.2021-11.10.2021 |
78 | Liceul Teoretic „Duiliu Zamfirescu” Odobești | a XI –a A | 29.09.2021-12.10.2021 |
79 | Liceul Teoretic „Duiliu Zamfirescu” Odobești | a IX-a B | 30.09.2021-13.10.2021 |
80 | Școala Postliceală Sanitară „Carol Davila” Focșani | Anul I A-AMG | 04.10.2021-17.10.2021 |
81 | Liceul „Simion Mehedinți” Vidra | a X-a A | 23.09.2021-06.10.2021 |
82 | Colegiul Național Pedagogic „Spiru Haret” Focșani | a XII-a B | 04-17.10.2021 |
83 | Colegiul Național Pedagogic „Spiru Haret” Focșani | a X-a B | 05-18.10.2021 |