Ultima oră

(Update) Comentarii la cald din primul meci al turneului de baraj pentru rămânerea în liga națională de la Brașov al echipei de handbal masculin CSM Focșani 2017

16 iun 2017 4488 vizualizări

În primul meci CSM Focșani întâlnește puternica contracandidată Farul Constanța

Dan Chiriac redactorul ZdV:

VIDEO cu bucuria suporterilor focșăneni după meci

Comentariul nr 8:Spectacolul s a mutat în tribune. E 26-22 mai sunt câteva secunde.s a terminat cu bine.26-23

Comentariul nr 7:Mai sunt 2 minute.25-22.suntem, sau mai corect spus rămânem,în liga națională la handbal masculin!

Comentariul nr 6: Intervențiile portarului Tetradze mențin avantajul pentru CSM Focșani mai sunt 10 minute și au apărut emoțiile.risipite însă  repede e 23-19

Comentariul nr 5:Meciul s a echilibrat neașteptat.scor 21-19 min 45

Comentariul nr 4:Nu cred că se poate întimpla o minune.CSM Focșani e la conducerea jocului și nimic nu cred că poate întoarce soarta meciului.la pauză 14-9

Comentariul nr 3:Emoțiile trăite anul trecut până în ultima secundă a meciului cu Suceava par să nu se repete.jocul curge spre o victorie normală a CSM-ului.a fost 10-5 min 23,Farul a profitat de o superioritate numerică,a marcat de două ori.min 27 scor 11 -7

Comentariul nr 2:Este un meci ce pare a fi la discreția focșănenilor. Diferența pe tabelă se menține 8- 5 in minutul 17

Comentariul nr 1-:Partida de la Braşov a început cu două goluri marcate de constănţeni.încurajaţi din tribună de o galerie formată din 200 de fani,Focşănenii au revenit şi au marcat de cinci ori. Scor 5 -2 min12,moment în care antrenorul Farului a cerut time out

Citiți și:

Echipa și marcatorii noștri de aseară, din meciul contra Farului din Constanța, scor final 26-23 (14-9)