Ultima oră

Alin Trăşculescu revine la şefia RAR

Ziarul de Vrancea
20 ian 2013 2625 vizualizări
Alin Trăşculescu, fostul deputat PDL de Vrancea şi fostul preşedinte al democraţilor, revine astăzi la conducerea Registrului Auto Roman.

Potrivit unei adrese de la Bucureşti, fostului şef al RAR i s-a acceptat revenirea în funcţia de conducere obtinuta in urma cu mai bine de  opt ani, după ce la finele anului trecut Trăşculescu a făcut solicitare pentru reîncadrarea pe funcţie. Alin Trăşculescu urmează să revină astăzi în biroul pe care, pană în prezent, l-a ocupat liberalul Costică Marin. Funcţia de director RAR a fost pusă la păstrare de Alin Trăşculescu din 2008, după ce a fost ales deputat, atunci făcand o cerere de suspendare din funcţie cu posibilitatea revenirii. Acesta s-a lansat in politica din aceasta functie, unde a obtinut numirea pe vremea guvernarii PSD, cind la conducerea Ministerului Transporturilor era actualul deputat PSD Miron Mitrea. Culisele revenirii, in editia de maine a ziarului nostru.


În lipsa unui acord scris din partea Ziarului de Vrancea, puteţi prelua maxim 500 de caractere din acest articol dacă precizaţi sursa şi inseraţi vizibil link-ul articolului: #insertcurrentlinkhere

Ziarul de Vrancea  nu este responsabil juridic pentru conţinutul textelor din comentariile de mai jos. Responsabilitatea pentru mesajele dumneavoastra vă revine în exclusivitate.

Comentarii: 6

Adaugă comentariu
Ghiocel, acum 4836 zile, 8 ore, 39 minute, 51 secunde
Inclusiv presa care era opozanta baronului a luat pozitia ghiocelului.Atentie ca acesta pozitie poate aduce necazuri.Omu cind te vede aplecat intra la idei.
paul, acum 4836 zile, 11 ore, 14 minute, 26 secunde
intre oprisan si trasculescu, fata de vrancea,.. oprisan este DIAVOLUL sub conducerea lui s-a distrus toata industria vrancei, toata economia vrancei, s-a ales praful.Daca va luati dupa propaganda lui citeste integral
, acum 4836 zile, 11 ore, 17 minute, 43 secunde
haaaaa ha haaaaa
paul, acum 4836 zile, 12 ore, 4 minute, 34 secunde
comparati intre trasculescu si oprisan si va invit sa dati cu pietre, in functie de realizarile fiecaruia, apoi mai discutam daca stiti sa deosebiti de binele de rau.
RaDL, acum 4836 zile, 13 ore, 21 minute, 36 secunde
Asa om mai R.A.R ! Asta se numeste promovarea "valorilor" in politica USL! :D
dd, acum 4836 zile, 13 ore, 35 minute, 36 secunde
ce javra penala acest marlan nemernic, daca Oprisan a fost de acord inseamna ca intradevar trasca era sluga lui, batandu-si joc de membrii pdl !
Trebuie să fii autentificat pentru a putea posta un comentariu.
Ziarul de Vrancea doreste ca acest site sa fie un spatiu al discutiilor civilizate, al comentariilor de bun simt. Din acest motiv, cei care posteaza comentarii la articole trebuie sa respecte urmatoarele reguli:
1. Sa se refere doar la articolul la care posteaza comentarii.
2. Sa foloseasca un limbaj civilizat, fara injurii, calomnii, comentarii antisemite, xenofobe sau rasiste.
3. Sunt interzise atacurile la adresa autorilor, daca acestea nu au legatura cu textul.
4. Username-ul sa nu fie nume de personalitati ale vietii publice sau parodieri ale acestora.
Autorul unui articol poate fi criticat pentru eventuale greseli, incoerenta, lipsa de documentare etc.
Nerespectarea regulilor mentionate mai sus va duce la stergerea comentariilor, fara avertisment si fara explicatii.
Abaterile repetate vor avea drept consecinta interdictia accesului la aceasta facilitate a site-ului.