Ultima oră

Focşăneanul Ionuţ Popescu a pierdut lupta cu moartea

Ziarul de Vrancea
7 nov 2015 296 vizualizări
Una dintre victimele tragediei de la Clubul Colectiv din urmă cu opt zile, Ionuţ era internat la Spitalul de Arşi din Bucureşti,El avea arsuri pe 80 la sută din suprafaţa corpului şi se afla de o săptămână în comă indusă. Potrivit primelor informaţii , el murit în timpul unei intervenţii chirurgicale. I se puneau grefe de piele şi a făcut stop cardio-respirator. S-a încercat resuscitarea, însă fara succes. Vineri, Ionuţ Popescu se afla la Colectiv alături de iubita lui Monica Tănăsoiu, manager la o firmă de publicitate, care a murit în aceea seară.El este cum se ştiei fiul lui Valter Popescu fostul manager al Enet Focşani .Dumnezeu săl ierte! Condoleanţe familiei îndoliate.

 

"Doamne, primeste-l pe Ionut alaturi de Monica, la Sanul Tau!

 Lacrimi si Durere!
Un om minunat pt care am suferit cand a plecat din GMP dar m-am bucurat pt el cand a luat calea antreprenoriatului.

Iti multumesc Ionut, ca mi-ai aratat ce inseamna bucuria de a trai, bunatatea, ascultarea si "facem sa se poata".
Domnul sa te odihneasca impreuna cu draga ta Monica!"

Acesta este mesajul postat de vrancenul Felix Tataru, care l-a avut colaborator si angajat la una din firme din domeniul publicitattii, pe pagina sa de facebook



În lipsa unui acord scris din partea Ziarului de Vrancea, puteţi prelua maxim 500 de caractere din acest articol dacă precizaţi sursa şi inseraţi vizibil link-ul articolului: #insertcurrentlinkhere

Ziarul de Vrancea  nu este responsabil juridic pentru conţinutul textelor din comentariile de mai jos. Responsabilitatea pentru mesajele dumneavoastra vă revine în exclusivitate.

Comentarii: 0

Adaugă comentariu
Trebuie să fii autentificat pentru a putea posta un comentariu.
Ziarul de Vrancea doreste ca acest site sa fie un spatiu al discutiilor civilizate, al comentariilor de bun simt. Din acest motiv, cei care posteaza comentarii la articole trebuie sa respecte urmatoarele reguli:
1. Sa se refere doar la articolul la care posteaza comentarii.
2. Sa foloseasca un limbaj civilizat, fara injurii, calomnii, comentarii antisemite, xenofobe sau rasiste.
3. Sunt interzise atacurile la adresa autorilor, daca acestea nu au legatura cu textul.
4. Username-ul sa nu fie nume de personalitati ale vietii publice sau parodieri ale acestora.
Autorul unui articol poate fi criticat pentru eventuale greseli, incoerenta, lipsa de documentare etc.
Nerespectarea regulilor mentionate mai sus va duce la stergerea comentariilor, fara avertisment si fara explicatii.
Abaterile repetate vor avea drept consecinta interdictia accesului la aceasta facilitate a site-ului.