Ultima oră
CJ caută manager pentru Registrul Agricol
9 mar 2014
1346 vizualizări
Consiliul Judeţean a scos la licitaţie un contract pentru atribuirea contractului de management de proiect aferent proiectului “Implementarea de soluţii informatice integrate – Registrul Agricol – la nivelul judeţului Vrancea, zona centru”.
Valoarea estimată a contractului este de 448.500 lei. Data limită de depunere a ofertelor este de 19 martie, iar criteriul de selecţie este preţul cel mai scăzut. Proiectul este finanţat prin Programul Operaţional Sectorial Creşterea Competitivităţii Economice. (M. B.)
Ziarul de Vrancea nu este responsabil juridic pentru conţinutul textelor din comentariile de mai jos. Responsabilitatea pentru mesajele dumneavoastra vă revine în exclusivitate.
Ziarul de Vrancea doreste ca acest site sa fie un spatiu al discutiilor civilizate, al comentariilor de bun simt. Din acest motiv, cei care posteaza comentarii la articole trebuie sa respecte urmatoarele reguli:
1. Sa se refere doar la articolul la care posteaza comentarii.
2. Sa foloseasca un limbaj civilizat, fara injurii, calomnii, comentarii antisemite, xenofobe sau rasiste.
3. Sunt interzise atacurile la adresa autorilor, daca acestea nu au legatura cu textul.
4. Username-ul sa nu fie nume de personalitati ale vietii publice sau parodieri ale acestora.
Autorul unui articol poate fi criticat pentru eventuale greseli, incoerenta, lipsa de documentare etc.
Nerespectarea regulilor mentionate mai sus va duce la stergerea comentariilor, fara avertisment si fara explicatii.
Abaterile repetate vor avea drept consecinta interdictia accesului la aceasta facilitate a site-ului.